Сербичанам – 408 років

Автор: admin

Село Сербичани у цьому році відсвяткувало свій 408-й день народження. Поселення завжди було славне своєю культурою, народною творчістю, привітністю та гостинністю.

На святкування мешканці та гості села днями дружно, весело зійшлися в сільський будинок культури – від найменшого до найстаршого. Розпочала свято сільський голова Лазаренко Лідія Євгенівна. На гостини у рідні Сербичани приїхали відомі та поважні гості – вихідці з цієї славної землі, один з них – директор інституту геодезії і картографії імені Шаха – Ладан Олександр Феодосійович.

Прикрасив святкові заходи марш весільних суконь: було продемонстровано весільне вбрання різних часів, концерт за участю заслуженого артиста України Василя Данилюка, виставка виробів народних умільців “Пам’ять родоводу”, виставка квітів, свято шашлика “Чарівний шампур”, жартівливі лоти та танець просто неба.

Також у цей святковий день оплесками та подарунками привітали з золотим весіллям Іллю Федоровича і Ганну Іванівну Ожеван, Олексія Дмитровича і Ніну Федорівну Бучацьких.

Традиційне і незвичайне свято продовжується славною працею, добротою людей, їх сердечністю і бажанням творити красу.

Відповідно до публікації сайту “Територіальні громади Чернівецької області“.

Залиште свій коментар