«СОКИРЯНСЬКА БИСТРИНА» – у вільному доступі!

Автор: admin

Наш сайт декілька разів звертав увагу читачів на доситьOblojka_3D епохальну для нашого краю книгу видатних сокирянських краєзнавців Олександра Дмитровича Чорного та Олексія Степановича Мандзяка – «СОКИРЯНСЬКА БИСТРИНА», яка вийшла друком ще у 2011 році у чернівецькому видавництві «Прут». Презентація книги відбулася в м. Сокиряни 21 жовтня 2011 року, про що відвідувачі нашого сайту були поінформовані у публікації «Презентація книги «Сокирянська бистрина». Писали про цю подію також і сайт «Гвіздівці», сайт Новодністровської міської ради та деякі інші місцеві та обласні сайти.

Після того ми також публікували бесіду з авторами книги, яку провів член Національної спілки журналістів України Костянтин Савченко (публікація «Пізнаючи минуле, краще розумієш сьогоднішнє»).

Цілком вірно висловилася тоді про нову книгу новодністровська журналіст і поетеса Інна Гончар: «Тисяча паростків глибокого і змістовного дослідження минулого й сьогодення колишньої Бессарабської місцини – населених пунктів та працьовитих людей нинішнього Сокирянського району віднині розлітатимуться краєм, аби запасти в серце і душу небайдужим до подиху минувшини людям і відродити зерна забутого і втраченого».

І от, сьогодні, з люб`язного дозволу авторів, ми публікуємо для відвідувачів нашого сайту електронну версію книги «Сокирянська бистрина».

Ми та автори сподіваємось, що це буде слугувати більшій обізнаності краян і широкого кола інших відвідувачів сайту стосовно історії, як Сокирянщини, так і всієї Північної Бессарабії та Буковини.

Мабуть варто попередити зацікавлених читачів, що обсяг книги досить великий – 455 електронних сторінок (разом з ілюстраціями), тому завантаження далеко не у всіх буде швидким.

Завантажити (відкрити) книгу можна за цим посиланням або кліком мишки на малюнку обкладинки.

3 коментарі на ««СОКИРЯНСЬКА БИСТРИНА» – у вільному доступі!»

 1. Кривий Юрій в 09.02.2016 at 18:48

  Дуже цікава книга!!! Прочитав із задоволенням.
  Було б добре якби ще опублікували електронний варіант книги “Не загубилися села у віках”, це також надзвичайно цікава і корисна книжка.

 2. Гренадер в 06.06.2016 at 17:58

  Прочитав деякі глави, до цього навіть не знав що є такий район і селище. Са з м. Ізмаїлу – також Бессарабія, але Південна. Радий, що є так багато літератури по Сокирянщині, ще й альманах виходить. Молодці! У нас, в Ізмаїльщині, попри те, що є гуманітарний університет, а також обласний музей Подунав”я з в плані видання науково-краєзнавчої латератури дуже складно.

 3. admin в 11.06.2016 at 21:05

  Гренадер, дякуємо за оцінку нашої роботи!

Залиште свій коментар