Сокирянщина вшанувала пам’ять визволителів

Автор: admin

Сьогодні, 27 березня, відбулися заходи з нагоди відзначення 71 – їviyna річниці визволення Сокирянщини від фашистських загарбників. Це не лише спогади про героїчну і водночас трагічну сторінку нашої складної і суперечливої історії, це ще одна доречна нагода для того, щоб усвідомити важливість миру і злагоди на нашій землі. Адже, сьогодні, як ніколи ми розуміємо зміст слова мир та з нетерпінням чекаємо його.

Визволення Чернівецької області розпочалося із нашого району. Першим селом, звільненим 22 березня 1944 року, було село Василівка. В цей же день було звільнено Волошкове. Завершилися бої на території нашого району визволенням Вашківців, 27 березня. Звільнення Сокирянщини тривало всього шість днів.Але на вівтар перемоги поклали своє життя 62 воїни, які сплять вічним сном під важкою брилою Братської могили…

sam_5659_novyy_razmersam_5673_novyy_razmer

Урочисто – пам’ятна мить – покладання квітів до Братської могили, пам’ятника загиблим воїнам – односельчанам та схилені голови в скорботному поклоні перед пам’яттю тих, хто мужньо захищав рідну землю. Поклонитися воїнам – визволителям прийшли ветерани Великої Вітчизняної війни, перший заступник голови райдержадміністрації Олексій Бойко, голова районної ради Василь Козак, заступник голови районної ради Сергій Горн, керівник апарату райдержадміністрації Алла Серебрянська, представники трудових колективів міста, громадськість.

Uman-Botosh_oper

В цей день особлива подяка ветеранам Великої Вітчизняної війни, тим, хто відстояв спокій в нашій державі 70 років тому, подяка тим, хто сьогодні стоїть на захисті миру в Україні.

Відтак, в районному будинку творчості та дозвілля відбувся концерт духової музики, у виконанні працівників та вихованців Сокирянської музичної школи.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар