Рік 1965: “В ожевських городників”

Автор: admin

Давно славиться врожаями городніх культур колгосп «Прапор Перемоги». Ожівські огірки, помідори, перець-ратунда, цибуля, капуста консервуються, соляться, йдуть на салати.

Нині в артілі йде збір городніх культур. Ось ми бачимо на фото, як жінки з бригади Олексія Мурги збирають огірки. Кожного дня вони виходять на світанку, щоб вчасно взяти врожай спілих овочів, щоб не було втрат. Ожевчани відправили державі 45 цнт. капусти при плані 50, 283 центнерів огірки при завданні 150, 40 центнерів помідорів.

– Ось погляньте, які у нас кавуни, – радіють бригадир Олексій Мурга та сторож бригади Олексій Горобець.

Так, непогані. Добре потрудилися всі члени бригади, щоб виростити такий врожай. І не тільки кавунів, але й усіх овочевих культур.

Жінки з бригади Олексія Мурги збирають огірки

 

Ланкова Г. Шайгородська, Ірина Тримурич, Ольга Шивирюк сортують огірки

 

Бригадир Олексій Мурга та сторож бригади Олексій Горобець

Одні збирають, інші сортирують овочі і складають в ящики, щоб доставити їх на заготівельну базу свіжими. З цією роботою добре справляється ланка Ганни Шайгородської. (На фото: ланкова Г. Шайгородська, Ірина Тримурич, Ольга Шивирюк сортують огірки).

Василь Дудник та Іван Мошак вантажать овочі на автомашини і відправляють їх на приймальну базу чи в колгоспні ларьки (на верхньому фото).

 

Газета «Дністрові зорі», 26 серпня 1965 року, № 62 (2095)

Залиште свій коментар