Традиційне свято меду у Сокирянах

Автор: admin

Сьогодні, з нагоди наступаючого Дня пасічника в Сокирянськомуsam_9989_novyy_razmer районі традиційно відсвяткували Свято меду та вшанували працю бджолярів. На Центральній площі міста зібралися бджолярі з різних населених пунктів району. Приємно, що свято набуло популярності і щороку збільшується кількість пасічників, бажаючих взяти участь у заході.

Присутніх з прийдешнім святом Маковея, наступаючим православним святом Спаса та з професійним святом всіх бджолярів привітали заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупський, секретар Сокирянської міської ради Олександр Гуменний. Як відмітив Петро Петрович приємно, що на Сокирянщина є невід’ємною частиною унікального Медового краю – України. Пасічники району виробляють більше 30 тонн товарного меду.В районі немає жодного населеного пункту, де б не було хоча би 20-40 бджолосімей. Найбільша кількість бджолосімей утримується в Ломачинцях, Сокирянах, Вашківцях, Сербичанах, Василівки, Коболчині, Олексіївці.Заступник голови райдержадміністрації Петро Бескупськийпобажав всім представникам професії плідної праці, щедрих медозборів та повної чаші меду – символу здоров’я і достатку. Пасічникам вручено відзнаки районної та міської влади.

sam_0042_novyy_razmer

Відтак всіх присутніх вітали колектив «Берегиня», аматори сцени та вихованці дитячих установ міста. На виставці-продажі бджолярі пропонували мед різних сортів: липовий, гречаний, акацієвий і з різнотрав’я, медові напої та продукти – віск, маточне молочко, пилок. Сокирянці та гості міста мали змогу скуштувати свіжий солодкий нектар, придбати фрукти, кондитерську продукцію.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар