Туристичний потенціал Дністровського каньйону

Автор: admin

27 жовтня 2015 року в селі Раковець Городенківського району Івано-Франківської області представники відділу з питань туризму та відділу економіки природокористування, інформаційно-організаційного забезпечення й інвестицій Департаменту екології та туризму Чернівецької обласної державної адміністрації взяли участь у робочій зустрічі керівників туристичних підрозділів обласних державних адміністрацій з питань розвитку туристичного потенціалу Дністровського каньйону.

У зустрічі взяли участь фахівці з Івано-Франківської, Тернопільської та Хмельницької областей, керівники НПП «Дністровський каньйон», Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж».

Зауважено, що західний регіон України займає вигідне геополітичне положення, безпосередньо межуючи з державами-членами Європейського Союзу. Завдяки фінансовій та технічній допомозі з боку сусідніх держав ЄС у західних областях України є можливість реалізовувати низку довгострокових проектів та заходів міжнародного значення у сфері туризму.

Учасники зустрічі акцентували увагу на необхідності об’єднання зусиль влади, бізнесу і громади у єдину комунікаційну платформу задля створення якісного туристичного продукту на базі Дністровського каньйону, що сприятиме захисту навколишнього середовища.

Як зазначили представники Департаменту екології та туризму облдержадміністрації, головною метою розвитку галузі туризму на Буковині є забезпечення її взаємозв’язку між екологічною, економічною та соціальною складовими. Пріоритетними повинні бути насамперед екологічні фактори розвитку, диверсифікація видів туризму та формування екологічних орієнтованих напрямів, що дасть можливість досягнути збалансованого розвитку туризму не лише прикордонного регіону, а й суміжних територій.

Захід відбувся за підтримки дирекції річкового порту «Раковець» та туроператора «П’ята стихія».

За публікацією сайту Чернівецької ОДА

Залиште свій коментар