Турнір “Дністрові хвилі”

Автор: admin

5 лютого в Новодністровську відбувся ІV міжобласний турнір з футзалу «Дністрові хвилі» серед юнаків 1997—99 року народження. Цей міжобласний турнір «Дністрові хвилі» серед юнаків розпочато ще в грудні 2007 року. Тоді у Новодністровській дитячо-юнацькій спортивній школі вперше за багато років зібрались команди з Могилів-Подільського, Хотина, Шебутинців, Сокирян, Мурованих Курилівців, Новодністровська. Перемогу виборола команда юнаків з Могилів-Подільського.

ІІ міжобласний турнір з футзалу «Дністрові хвилі» відбувся в листопаді 2008 року. У ньому взяли участь 5 команд з Мурованих Курилівців, Сокирян, Кельменців, с. Шебутинців, Новодністровська. Перемогу здобула команда з смт. Кельменців.

ІІІ міжобласний турнір проводився в лютому 2010 року. Участь взяли вісім команд з Хотина, Кам’янки, Сокирян, Кельменців, Новодністровська, Віньківців, смт. Нова Ушиця, с. Шебутинці. Перемогу виборола команда з Віньківців.

5 лютого цього року на цей вже традиційний огляд юної зміни з’їхались 5 команд ДЮСШ Віньківців, Сокирян, Новоселиці, Кам’янки та Новодністровська. Ігри відбувалися за круговою системою, в одне коло, та відрізнялися безкомпромісною боротьбою та юнацьким запалом.

Отже, результати 10-ти ігор: 1-ше місце — Кам’янецька ДЮСШ, 12 очок; ІІ місце — Сокирянська ДЮСШ «Колос», 9 очок; ІІІ місце — Новодністровська ДЮСШ, 6 очок. Учасники змагань здобули необхідний ігровий досвід, а також – нагороди у вигляді кубку та футбольних м’ячів.

Організації змагань посприяла суддівська колегія у складі тренерів НДЮСШ, директора МЦФЗН «Спорт для всіх» Р. Шундрія. За фінансову та методичну допомогу, а також організацію конкурсу «Кращий снайпер» велика вдячність начальнику відділу з питань ф/к та спорту С. Осипенку.

За матеріалом Віталія Маркітана, директора Новодністровської ДЮСШ на сайті Новодністровської міської ради

Залиште свій коментар