У Ломачинцах закушують квашеними кавунами

Автор: admin

“І не потрібно їхати в Херсон – на Буковині можуть рости кавуни і смачніше!” – стверджують жителі села Ломачинці Сокирянського району Чернівецької області.

В 60–70-х роках минулого сторіччя місцевий колгосп вирощував величезні кавуни на десятках гектарів в урочищах Плитава й Вишневе. Коли побудували Дністровську ГЕС і перегородили Дністер, урочища затопило. Тепер кавуни ростуть тільки   на селянських городах.

Щорічно 25 березня в Ломачинцях закладають парники. Насіння кавунів висаджують у горщиках. Землю беруть біля ставків – зрізують шарами. Кожне зерно дає по два пагони, і вже 25 квітня готову розсаду можна виносити на город. Якщо її відразу висадити в землю, навряд чи буде хоч якийсь урожай. Щоб вона прийнялася й пішла в ріст, у ямки насипають небагато м’якої землі з лісу. У пошуках вологи корінь витягається не менше, ніж пагони над землею. Розсаду накривають плівкою – від холодів. На 10 соток йде 400 метрів плівки.

Потрібно остерігатися й жучка-заборозника – торік у деяких хазяїв він знищив по полгектара баштана.

— На початку серпня в нас уже є свіжі кавуни, — розповідають 52-річні Світлана й Іван Багрії. – Маленькі згодовуємо коровам, шкірку теж їм кидаємо.

Подружжя вирощуює кавуни сорту “Леді”. Цього року літо тепле й сонячне, тому на врожай гріх скаржитися – з десяти соток буде тонни чотири. Один кавун важить 14-15 кілограмів.

Місцеві жителі стверджують, що немає кращої закуски, ніж квашений кавун. Зберігається він цілу зиму, можна й з картоплею їсти. Тому коли в селі застілля, на солоні огірки ніхто навіть не дивиться.

Квашені кавуни селяни продають на базарі в Чернівцях.

– Якщо взяти скибу квашеного кавунчика, так ще й 50 грамів до нього – що може бути краще? – говорять у Ломачинцях.

Якось заїхали сюди батюшки з Почаївської лаври – відпочивали на Дністрі й довідалися, що на місцевих городах ростуть кавуни. Їм так сподобалося, що братія тепер навідується щорічно.

– Купують по 100 кіло кавунів, – сміється Світлана Багрій. – Раз їдуть здалеку, виходить, є за чим.

Щоб покрити видатки на вирощування кавунів, Світлана й Іван везуть їх на ринок. Іноді заїжджають і в сусідні області.

– У Хмельницькому якось податковий інспектор причепився, – говорить Іван. – Не міг повірити, що кавуни з Буковини. “Такого бути не може! – кричав. – Ви нелегально привезли їх з Херсона”. Я запропонував поїхати з нами, і він заспокоївся.

Як квасити кавуни

Плоди нарізають скибами. На трилітрову банку – по три столові ложки солі й цукру. Також треба додати три таблетки аспірину або небагато оцту. Можна кинути лавровий лист. Залити все гарячою водою. Банки закручують металевою кришкою й ставлять у льох.

Можна квасити й у бочках – краще маленькі кавуни, які восени не встигли дозріти.

Ігор Кравців

З публікації “Gazeta.ua”

На фото Ігоря Кравціва:  Іван Багрій (ліворуч) з напарником несуть кавуни з баштана в селі Ломачинці

Залиште свій коментар