Фахівці обстежили береги Дністра

Автор: admin

Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації зneporotiv7083 1 жовтня розпочнеться осінній місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району, який триватиме до 1 листопада. В цей період планується здійснити комплекс заходів, спрямованих на ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення у належний санітарний стан територій міської, сільських рад, автошляхів, лісосмуг та берегів водойм.

В рамках проведення заходів з підготовки до місячника в ході виїзної наради, яка відбулась днями за участю заступника голови районної державної адміністрації П. Бескупського, голови районної ради В. Козака, представників правоохоронних органів, профільних служб Чернівецької області та Сокирянського району, обстежено санітарний стан прибережних смуг річки Дністер.

Зокрема, учасники наради здійснили об’їзд прибережних смуг, які належать до територій Корманської, Михалківської та Ломачинецької сільських рад. Як зазначив заступник голови районної державної адміністрації П. Бескупський перевірка санітарного стану дністровських берегів є надзвичайно актуальною, оскільки прибережні смуги не завжди легко доступні, а тому їх важко як прибирати так і здійснити контроль за їх станом. Проте, він зауважив що це не є причиною для того аби ігнорувати цю проблему, яка впливає не тільки на естетичний вигляд самого берегу, але й забруднює воду.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Залиште свій коментар