Фестиваль “Від Різдва до Йордану” – 2020

Автор: admin

Традиційне районне театралізоване свято зимових звичаїв, традицій та обрядів «Від Різдва Христового до Йордану» планується провести в райцентрі. Аби деталізувати завдання з підготовки заходу відбулося засідання організаційного комітету під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Андрія Маркевича.

Як зазначалося свято вже стало традиційним, тож бажаючих взяти участь в ньому з кожним роком більшає. За задумом організаторів дійство пройде 11 січня на площі біля Палацу культури. У програмі – представлення  Маланки, виступи фольклорних колективів щедрувальників та колядників сіл району. Відповідно до програми свята відбудеться Парад Переберії. Окрім того, кожний населений пункт району зможе представити виставку новорічно-різдвяної атрибутики, із демонстрацією самобутніх ялинкових прикрас, вишитих ікон, вертепів, а також приготувати унікальні різдвяні страви, характерні для того чи іншого населеного пункту.

Також в ході засідання було обговорено участь колективів – маланкарів Сокирянщини в обласних заходах «Маланка – Фест» та «Від Різдва Христового до Йордану»

Залиште свій коментар