„Чисті роси” – у Кулішівці

Автор: admin

Наше село, як лялечка, на теренах Бессарабії. А в ці весняні дні –Kylshovka краса неписана! Цвітуть біля кожної хати садочки, розкрили свої обійми тюльпани і нарциси. Просто земний рай! На цьому фоні і люди у нас особливі – роботящі, красиві. Про це засвідчили і кулішівські діточки на районному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості „Чисті роси”.

У ці післяпасхальні дні ми вирішили назвати наше свято „Великдень на гостини просить”, символами якого стали хліб і сіль, вишиті рушники, кобзареве слово та пісня „Зацвіла в долині червона калина”, виконана Машею Гринько.

А про давні пасхальні звичаї та обряди розповіла дітям добра бабуся, якою на святі була вчителька-ветеран Ольга Василівна Харабара.

Дуже цікаво учні розповіли про історію писанки і навіть виконали пісню „Писанка” та декламували вірші.

Кожна наша писанка – то перлинка,

Бо старалась, малювала кожная дитинка.

Всі писанки – мальованки барвисті,

Як дівчата-красуні у намисті.

А відтак говорили про пасхальний кошик і самі його складали.

Чи не найцікавіші на цьому красивому, емоційному заході були пасхальні ігри та розваги – „Де схована писанка”, „Битки” та ін.

Усім гостям школярі подарували на згадку писанки.

kulishivka

Присутніх дуже гарно привітав фольклорний гурт „Барвінчата” (керівник С.В.Харабара) народною піснею „Ішло дівча лучками”.

У заході взяли участь директор НВК О.Ф. Поченчук, яка активно сприяла його підготовці і проведенню, а також гості з району – начальник управління освіти Г.І. Рябко, директор РЦТДЮ Н.М. Кулій, методисти Д.І. Шкварун і К.М. Тихович. Допомогла музичним оформленням учитель О.І. Харабара.

А ще було підготовлено гарну виставку робіт „Рукотворна краса”.

Вікторія АНДРОНІК, педагог-організатор Кулішівського НВК

Газета “Дністрові зорі”

Залиште свій коментар