Святкове містечко «Великдень у Сокирянах»

Автор: admin

28 квітня 2021 року на території освітньо-мистецького центру в місті Сокиряни кипіла робота. Творчі та креативні, яскраві та надзвичайно мальовничі писанки поступово встановлювали працівники сфери культури Сокирянщини та створювали передсвяткову, великодню атмосферу для жителів громади.

Ініціатива секретаря міської ради Любові Степаненко, підтримана міським головою Василем Козаком та креативно реалізована керівником відділу культури і спорту Сокирянської міської ради Євгеном Пленгеєм спільно з працівниками сфери культури громади, стала справжнім, черговим дивом для жителів та гостей Сокирянщини.

 

 

До 3 травня 2021 року сучасна писанкова алея АRТ – об’єктів «BEAUTY – писанка» милуватиме погляд всіх перехожих («BEAUTY – писанка» – це мабуть, данина сучасному сприйняттю украінської мови: мабуть тепер вважається, що без англомовної приставки навіть слово “писанка” для української молоді є незрозумілим? Але вже ж такі наші “смутні часи” :) – прим. адм. сайту “Сокирянщина”). А бажаючі матимуть змогу зробити незабутнє фото на фоні креативних великодніх писанок та декорацій.

До створення писанкового містечка долучилися працівники клубних та бібліотечних установ сфери культури, Сокирянської художньої школи, Сокирянського історичного музею.

 

За публікацією сайту Сокирянської ОТГ

Фото – сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

Залиште свій коментар