Шебутинці теж святкують річницю району

Автор: admin

Днями у Шебутинцях відзначили 78-му річницю утворення славетного Сокирянського району – краю чарівного за красою, щедрими родючими землями, унікального своєю історичною минувшиною, неповторного за культурно-побутовими традиціями, багатого на талановитих, щирих і працьовитих людей.

Шебутинці – це село з багатою і цікавою історією, зі своєю долею, біографією, найважливіші віхи якої свято оберігають жителі села, передаючи з покоління в покоління.

Урочистості відбувалися у актовій залі Шебутинецького НВК.

На відзначення свята з району завітали почесні гості –  голова районної ради Козак Василь Васильович, голова райдержадміністрації Бескубський Петро Петрович, сільські голови.

Керівники районної влади,  сільський голова  с.Шебутинці у своїх вітальних зверненнях подякували шебутинчанам за щоденну працю, патріотизм, збереження історії, звичаїв та традицій нашого краю.

Відзначено подяками багатьох жителів села, представників трудових колективів та ветеранів праці.

Від працівників та учнів навчально-виховного комплексу голові районної ради Козаку Василю Васильовичу було вручено символічний подарунок  – тризуб,  виготовлений членами гуртка «Різьба по дереву», на згадку про село та вдячність за підтримку у розвитку закладу.

 

Дуже вміло своїми талантами вражали всіх присутніх аматори сцени – солісти, гумористи, музиканти, хор та ансамбль «Ровесник» НВК, аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» БНТД с. Шебутинці. Вчитель історії разом з учнями презентували історію села. Народні умільці, майстри з різьби по дереву, бібліотекарі села оформили цікаву виставку робіт.

Ведучі завершили захід «Сокирянщино моя!» таким закликаючим гаслом: «Шануймо себе і свою гідність та шановані будемо іншими!». Тож нехай квітне наш рідний край! Бо Сокирянщина – це криниця нашого родоводу, це наша велика родина, частинка неньки України!

                                                                                Олійник О.В., практичний психолог Шебутинецького НВК

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал” 

Залиште свій коментар