Юні математики Сокирянщини на Всеукраїнському конкурсі

Автор: admin

Глибокі знання, на повну розкриті здібності і талант лідирувати знову проявили майстерні педагоги і їх завзяті учні із Романковецької гімназії та Шебутинецького НВК. Бажання заявити про себе та свій тернистий шлях до успіху надихнули наших земляків достойно представити Сокирянщину та всю Чернівецьку область на Всеукраїнському турнірі юних математиків. Ставши найкращими в області, школярі із Романківців та Шебутинців разом зі своїми наставниками – Любов’ю Урсатій, Василем Харабарою, Марією Ганіною та Святославом Рябим,  вирушили до Херсону, де на базі комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» вступили у запеклу математичну боротьбу із тринадцятьма командами із різних регіонів України.

Участь у такому масштабному турнірі – це величезна праця, десятки годин тренувань, переживання та усвідомлення важливості успішного старту. Готувалися талановиті математики у Чернівцях та рідних навчальних закладах. За можливість брати участь у турнірі школярі та їх наставники сьогодні висловлюють щиру подяку районній владі та особисто Козаку Василю Васильовичу, відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА в особі начальника – Галини Іванівни Рябко та методистам РМК. Неабияк допомагали у підготовці і обласні фахівці ІППОЧО, зокрема, Біляніна Ольга Ярославівна та Сумарюк Михайло Ілліч.

А змагатися довелося з серйозними однолітками, що здобувають знання у спеціалізованих навчальних закладах, постійно беруть участь у конкурсах і олімпіадах на регіональному та державному рівнях.

Романковецькі та шебутинецькі математики достойно представили наш регіон на Всеукраїнському турнірі. У колі однодумців та поціновувачів точних наук продемонстрували свої високі знання та неабияке прагнення заявити про себе. Із рук відомих науковців, доцентів, професорів отримали Дипломи та подарунки.

У вільний час школярі та їх педагоги мали можливість відвідати найцікавіші місця Херсону, відпочити у неформальній атмосфері, поспілкуватися та розважитися.

За публікацією на сайті «Північно-Бессарабський інформаційний портал»

Залиште свій коментар