1966 рік: ансамбль “Наддністряночка”

Автор: admin

– Хореографічна картинка «Черемшина». Виконує самодіяльний народний   ансамбль пісні і танцю «Наддністряночка». Солістка – Зоряна Мошук.

На якусь мить у залі запанувала тиша, а потім він вибухнув оплесками. На сцену піднялася молода дівчина в красивому, квітчастому буковинському одягу. В її руках виблискував мікрофон. Непомітним рухом поправила неспокійні русяві кучері, що впали на дівоче чоло, несміливим поглядом обвела  притихливий зал, і з її вуст полилася    чарівним    струмочком мелодія української пісні «Черемшина»  самодіяльного композитора Василя Михайлюка на    слова Михайла Юрійчука:

 

Знов зозулі  голос чути в лісі

Ластівки гніздечко звили в стрісі,

А вівчар жене отару плаєм,

Тьохнув пісню соловей за гаєм…

 

В залі тихо-тихо. Чарів­ний дівочий голос причару­вав все і, здається, навіть, картини.

Другий рік працює в районному Будинку культури. Чарівний голос її вже чули жителі всіх сіл Сокирянщини, скрізь, де виступав самодіяльний народний ансамбль «Наддністряночка». І називають її — Зіронька. Це в нагороду за виступи.

Зоряна Мошук виступала в Чернівцях на обласному огляді художньої самодіяльності, має похвальні грамоти від обласного управління культури.

Світи, як зоря, радуй людей своїм співом, принось їм тільки радість.

 

Текст Г. КРИЖАНІВСЬКОЇ і М. БРОЗИНСЬКОГО

 

Мелодія в залі святковім лунає,

Дзвінка і грайлива, як перший струмок.

Про долю щасливу дівчата співають,

Бо славний і сонячний кожний їх крок.

 

На знімку: учасниці художньої самодіяльності районного Будинку культури, аматори ансамблю «Наддністряночка», члени гуртка «Юних музикантів» (справа наліво) Люда Маслак, Галя Карєва, Зіна Руснак.

 

Фото Ф. ЖАРІКОВА.

 

«Дністрові зорі». Орган Сокирянського районного комітету КП України та районної Ради депутатів трудящих Чернівецької області. № 13 (2161). Субота, 29 січня 1966 року

 

 

&&&

 

Ви, дорогі читачі, звичайно, знайомі з цими дівчатами. Якщо не особисто, то з їх виступами на сцені районного Будинку культури. На знімку – естрадний дівочий оркестр «Наддністряночка», який вже встигли полюбити сокирянці та жителі навколишніх сіл району. Нещодавно ви бачили його на екранах телевізорів. Виконувалася пісня «Ми живём в огромном мире».

 

Фото Ф. ЖАРІКОВА.

 

«Дністрові зорі». Орган Сокирянського районного комітету КП України та районної Ради депутатів трудящих Чернівецької області. № 154 (2302). Вівторок, 27 грудня 1966 року.

 

 

 

 

Залиште свій коментар